Εορτολόγιο

Σάββατο 18 Αυγούστου
Φλώρου, Λαύρου, Λέοντος και Ερμού των μαρτύρων, Σωφρονίου
Ανατ.: 05.48Δύση: 19.24Πρώτο Τέταρτο

Χρηματιστήριο

No thumbnails found

XALILHS30-12

JASMINE30-12

 

Diagnostiko

Boukhs

 

Αναζήτηση Ειδήσεων

Υγεία

Υγεία

Συνταγές μαγειρικής

Συνταγές μαγειρικής

Λίμνη Πλαστήρα

plastiras-lake
Τουριστικές πληροφορίες για έναν από τους πλέον κορυφαίους προορισμούς στην Ελλάδα, τη λίμνη Πλαστήρα. Που θα πάτε, τι θα δείτε, πληροφορίες για τον καιρό και τα ξενοδοχεία της λίμνης Πλαστήρα.

Τελευταία νέα

>>
To ψηφοδέλτιο του Απόστολου Παπατόλια
Δευτέρα, 18 Οκτώβριος 2010 21:36

PAPATOLIAS__.infoΚατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού «Θεσσαλών Δύναμη» με επικεφαλής τον υποψήφιο Περιφερειάρχη Θεσσαλίας Απόστολο Παπατόλια. Το ψηφοδέλτιο αποτελούν οι
Υποψήφιοι Αντιπεριφερειάρχες:
1. ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 (υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Καρδίτσας)
2.ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
 (υποψήφια Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Λάρισας)
3. ΜΕΡΓΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ  του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
 (υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Νομού Μαγνησίας)
4.ΚΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΛΩΡΕΝ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 (υποψήφια αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων)

3. Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Καρδίτσας
1    ΒΑΣΙΛΟΥ – ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
2    ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΣ του    ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ   
3    ΚΑΡΑΚΑΞΑ- ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΒΑΙΑ (ΒΕΤΑ) του    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   
4    ΚΑΡΑΤΣΙΩΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του    ΒΑΪΟΥ   
5    ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
6    ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ-ΦΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του    ΧΡΗΣΤΟΥ   
7    ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
8    ΠΑΠΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του    ΣΩΤΗΡΗ   
9    ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   
10    ΣΙΔΕΡΗ- ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του    ΕΥΘΥΜΙΟΥ   
11    ΣΠΥΡΟΥ ΦΩΤΗΣ του    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   
12    ΤΕΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    
13    ΤΣΟΥΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ του     ΘΕΟΔΩΡΟΥ    
14    ΧΡΟΥΜΠ ΓΙΟΥΣΕΦ (ΙΩΣΗΦ) του     ΑΜΠΝΤΟΥΛ    

4. Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Ν. Λάρισας
1    ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΡΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2    ΑΛΜΥΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
3    ΒΑΓΕΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4    ΒΑΣΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
5    ΒΛΑΧΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του NΙΚΟΛΑΟΥ
6    ΒΟΥΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8    ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9    ΓΙΩΤΣΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10    ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
11    ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12    ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   
13    ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14    ΚΟΥΤΣΟΜΑΡΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15    ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16    ΜΠΑΡΜΠΑΤΖΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
17    ΝΟΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18    ΠΑΝΑΓΟΥ  ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19    ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
20    ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21    ΠΑΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22    ΠΟΥΤΣΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23    ΣΑΡΜΑΝΤΑ –ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
24    ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ  του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
25.ΣΚΡΙΑΠΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
26.ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27.ΤΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
28.ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
29.ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   του ΗΛΙΑ
   
5. Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Μαγνησίας:
1.ΑΔΑΜΑΚΗ-ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΙΩΑΝΝΗ
3.ΒΟΥΒΑΛΟΥΔΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ (ΝΤΙΑ) του     ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
4.ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
6.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7.ΖΙΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8.ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  του     ΛΑΜΠΡΟΥ
9.ΚΑΠΑΝΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10.ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11.ΚΑΡΥΩΤΗ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12.ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   
13.ΜΩΡΑΪΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  του ΙΑΣΟΝΑ
14.ΝΤΙΤΟΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   
15.ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
16.ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17.ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18.ΤΣΑΛΙΚΗ ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΕΡΝΕΣΤΟΥ   
19.ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
20.ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ   

   
6. Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Σποράδων
1    ΑΣΒΕΣΤΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
2    ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1    ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2    ΖΗΝΔΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ τουΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3    ΚΑΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4    ΚΑΠΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5    ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6    ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7    ΜΗΤΣΙΚΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ
8    ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9    ΜΠΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
10    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
11    ΠΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
12    ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13    ΤΥΦΑΡΙΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
14    ΦΑΜΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ