Εορτολόγιο

Σάββατο 25 Νοεμβρίου
Αικατερίνης της Μεγαλομάρτυρος, Μερκουρίου μάρτυρος
Ανατ.: 07.27Δύση: 17.10Σελήνη: 6 ημερών

Χρηματιστήριο

No thumbnails found

XALILHS30-12

JASMINE30-12

Dias

Diagnostiko

Boukhs

Ionis

Αναζήτηση Ειδήσεων

Υγεία

Υγεία

Συνταγές μαγειρικής

Συνταγές μαγειρικής

Λίμνη Πλαστήρα

plastiras-lake
Τουριστικές πληροφορίες για έναν από τους πλέον κορυφαίους προορισμούς στην Ελλάδα, τη λίμνη Πλαστήρα. Που θα πάτε, τι θα δείτε, πληροφορίες για τον καιρό και τα ξενοδοχεία της λίμνης Πλαστήρα.
Κατατέθηκαν 4 συνδυασμοί για τις εκλογές στο Επιμελητήριο Καρδίτσας
Σάββατο, 11 Νοέμβριος 2017 11:46
EPIMELHTHRIO SYNDYASMOIΈληξε το μεσημέρι της Παρασκευής 10 Νοεμβρίου, η κατάθεση των συνδυασμών που θα λάβουν μέρος στις εκλογές του Επιμελητηρίου Καρδίτσας, στις 10 και 11 Δεκεμβρίου. 4 συνδυασμοί διεκδικούν την ψήφο των μελών του ΕΒΕ Καρδίτσας που συνολικά έχουν-εκτός των επικεφαλής-117  υποψηφίους.
Για το Διοικητικό Συμβούλιο του Επιμελητηρίου Καρδίτσας θα εκλεγούν 21 μέλη, ενώ τα ψηφοδέλτια είναι χωρισμένα σε τρεις τομείς, σε Εμπόριο, Μεταποίηση και Υπηρεσίες. 
 Την Τρίτη 14 Νοεμβρίου γίνεται η ανακήρυξη των υποψηφίων, ενώ το επόμενο τριήμερο, από Τετάρτη 15 έως Παρασκευή 17 Νοεμβρίου, υπάρχει η δυνατότητα για υποβολή ενστάσεων, μέχρι τις 18-19 του μήνα εκδικάζονται, και έχουμε τους οριστικούς υποψηφίους.
Ακολουθούν τα ψηφοδέλτια των 4 συνδυασμών που κατατέθηκαν στο Επιμελητήριο.
 
Συνδυασμός: Νέο Ενωτικό Επιμελητήριο
Επικεφαλής:  Λέμας Ευάγγελος
 
Τμήμα Εμπορίου:
Διαμαντή Μαρία
Καραμήτρος Δημήτριος
Κονταξής Δημήτριος
Κουρκούνας Βάιος
Μπακοπούλου Γεωργία
Μπαλατσού Σταυρούλα
Παπαδόπουλος - Λυμπέρης Κων/νος
Παπακέμος Ευάγγελος
Ρόβας Βασίλειος
Σμέτη Αικατερίνη
Τσιτσιρίγκας Απόστολος
 
Τμήμα Υπηρεσιών
Αγγελάκη-Φούντα Κωνσταντινιά
Αναγνωστοπούλου Βίκυ
Αρακλειώτη- Κατσιάβα Αικατερίνη
Ζάχος Κων/νος
Καπνογιάννης Ιωάννης
Κολοκύθας Ιωάννης
Μπλάνης Σπύρος
Μπούτας Βασίλειος
Πλακιάς Ευθύμιος
Πούπης Γεώργιος
Σαββάλας Kων/νος
Σπύρου Μαρία
Στεφανής Δημήτριος
Χατζής Ιωάννης
Ψηφής Στέργιος
Ψυχογιός Kων/νος
 
Τμήμα Μεταποίησης
Αμβροσίου Γεώργιος
Κερβανίδης Ευάγγελος
Λιάμπος Ευάγγελος
Μαντζάλης Παναγιώτης
Πάττας Αθανάσιος
Ψαρρής Νικόλαος
.................................................................................
Συνδυασμός: Επιχειρείν Καρδίτσας
Επικεφαλής: Ζυγογιάννης Κων/νος
 
Τμήμα Εμπορίου
Βασιλάκος Στέφανος
Βασιλείου Κων/νος
Βυθόπουλος  Χρήστος
Γκιουλέκας Παύλος
Κορκώτσιος Περικλής
Κωνσταντάκου Ρούλα
Μαργαρίτη Παρασκευή
Ντόμπρα Στέφανος
Παπαδάκος Αντώνης
Ψαρρής Άρης
 
Τμήμα Υπηρεσιών
Αδάμ Χρυσάνθη
Εκίζογλου Ελένη
Θέος Απόστολος
Κολτσίδας Λάμπρος
Λαμπρόπουλος Κώστας
Μαλλιαρός Σωτήρης
Παπαδημητρίου Γεώργιος
Παπακώστας Παναγιώτης
Σαξώνη Κων/να
Σίμου Χριστίνα
Σμυρνιώτης Ιωάννης
Σοφός Kώστας
Τσέλιος Ιωάννης
 
Τμήμα Μεταποίησης
Γκαραγκούδης Πασχάλης
Γούλας Βασίλειος
Κολοκύθας Αθανάσιος
Ντούλιας Kώστας
Παλαιοχωρίτου Ζωή
Παπαδάκος Πέτρος
Πάτρας Ζήσης
Πιτσαρής Αλέξανδρος
Σαμαρόπουλος Κων/νος
Σέμπρος Θεόδωρος
Στεργιούλης Γεώργιος
...........................................................................
Συνδυασμός: Ανεξάρτητη Επιχειρηματική Κίνηση Καρδίτσας
Επικεφαλής: Κατσίκης Γεώργιος
 
Τμήμα Εμπορίου
Αποστολόπουλος Απόστολος
Διπλάρης Γεώργιος
Θεμελής Ευάγγελος
Κολοκύθα-Παπαπoστόλου Δήμητρα.
Τζέλλος Ζήσης
Τηλέγραφου Μαρίνα
 
Τμήμα Υπηρεσιών
Αγρογιάννη Δήμητρα
Γκαβαρδίνας Παναγιώτης
Καραμάνης Στέφανος
Κηρύκος Απόστολος
Μανιάτη Δέσποινα
Παπαδημητρίου Χαράλαμπος
Παπαπoστόλου Ευάγγελος
Χατζής Σπύρος
 
Τμήμα Μεταποίησης
Κουτσώνα Μαργαρίτα-Σοφία
Κυρίτσης Ιωαν.
Μαγγιώσης Σπύρος
Μπουντρογιάννη Δήμητρα
Μπράχος Απόστολος
Πεταλωτή Ελευθερία
Σακελλαρίου Αθανάσιος
Τσιλογιάννης Ευάγγελος
..............................................................
Συνδυασμός: Ανεξάρτητο Ανοιχτό Επιμελητήριο
Επικεφαλής: Ντενίσης Γεώργιος
 
Τμήμα Εμπορίου
Γλυκόπουλος Αθανάσιος
Εκίζογλου Σαράντης
Καραγιώργου Χρύσα
Καυχίτσας Αναστάσιος 
Κυρίτσης Δημήτριος
Μπουτέκα Παναγιώτα
Ντόντος Αντώνιος
Ρέντας Θωμάς
Τασιόπουλος Βασίλειος
Τσιάκαλου Φιλoμίλα
 
Τμήμα Υπηρεσιών
Αξιώτης Θωμάς
Γκαζούνη Έρρικα
Κορκοτάρα Βασιλική
Κρανίτσας Βασίλειος
Κρικέλης Πέτρος
Κωστοπούλου Βάσω
Μήτσιου Βασίλειος
Πετσεπές Θέμης
Τσιάκαλου Πολυξένη
Τυρογιάννης Βασίλειος
 
Τμήμα Μεταποίησης
Γαλανόπουλος Ηλίας
Γκούρλας Αθανάσιος
Δήμου Γεώργιος
Δoύμας Δημήτριος
Καραγιάννης Ιωάννης
Μαλαμίτσης Βασίλειος
Παπουτσής Ευριπίδης
Σιώκας Βασίλειος